3 Şerit

Castrol, motosiklet tutkunlarını Vespa hediyesi ile sevindiriyor

Castrol, yaz boyunca Kocaeli ve Balıkesir’de bir araya geldiği motosiklet severlerle şimdi de Uluslararası Gökçeada Motofest’te buluşmaya hazırlanıyor. Motosiklet festivallerinde birbirinden özel hediyelerle motosiklet tutkunlarını sevindiren Castrol, POWER1 stantlarında simülasyon yarışı ile de festivallere eğlence katmaya devam ediyor.

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Castrol, motosiklet kullanıcılarına yönelik farkındalığın artırılması için projelere katkı sunmaya devam ederken diğer yandan da motosiklet severlerin heyecanına ortak olmayı sürdürüyor. Ürünleriyle motosikletler için en iyi performansı sunmaya odaklanan Castrol, yaz boyunca eğlence ve heyecan kattığı motosiklet festivallerine bir yenisini Eylül’ün ilk haftasında Gökçeada’da ekliyor.

6-9 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Uluslararası Gökçeada Motofest’te motosiklet sürücüleriyle tekrar bir araya gelecek olan Castrol, festivalde motosiklet tutkunlarını Castrol POWER1 standında ağırlayacak.  Üç festival süresince Castrol POWER1 stantlarında gerçekleşen simülasyon yarışları toplamında en iyi ilk üç dereceyi yapan katılımcılar Gökçeada Motofest sonucunda belli olmuş olacak ve şanslı üç kişi birbirinden özel ve değerli hediyelerin sahibi olacak.

En iyi dereceyi yapan kişiye dünyanın en sevilen motosiklet markalarından “Vespa” Primavera 150cc ABS E4 Scooter, 2.en iyi dereceyi yapan kişiye konfor, tasarım ve güvenlik ile özdeşleşen Arai RX-7 V Kask, 3. en iyi dereceyi yapan kişiye ise kategorisinin en iyilerinden Dainese D-Explorer Gore-Tex® motosiklet montu hediye edilecek.

Castrol POWER1, yüksek performans ve korumayı bir arada sunuyor

Gücü açığa çıkaran formülasyona sahip Castrol POWER 1, sürüşten keyif alan motosiklet kullanıcılarına özel tasarlanmış bir ürün olarak yıllardır motosiklet kullanıcılarının güvenini kazanırken, maksimum koruma sağlıyor. Bu ileri teknolojiye sahip ve yüksek kaliteli 4 zamanlı motosiklet yağı hızlı akıyor ve motor içindeki sürtünmeden oluşan kayıpları en aza indiriyor, sürücünün gaza dokunduğu an mükemmel bir ivmelenme ve maksimum güç elde etmesini sağlıyor. Ayrıca, sahip olduğu özel “Trizone Teknolojisi” ile de sadece motorda değil, debriyaj ve dişli kutusu sistemlerinde de tam koruma sağlıyor.

“Motorcu Dostu Trafik” projesi ile motosiklet sürücülerinin güvenliğine tam destek!

Trafikte motosiklet kullanıcılarına yönelik farkındalığın artırılması projelerine de katkı sunan Castrol, bu kapsamda kısa süre önce Aytemiz’in liderliğinde hayata geçen “Motorcu Dostu Trafik” projesine destek vermeye başladı. Yıl içinde çeşitli mecralarda etkinlikler ve toplantıların yapılacağı proje kapsamında, güvenli sürüş eğitimleri ve gezici eğitimler gerçekleştirilecek. 6 ay boyunca 24 ilde gerçekleştirilecek gezici eğitimler ve proje ile ilgili bilgilere “motorcudostutrafik.com.tr” adresinden ulaşılabiliyor.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir