Biz Kimiz?

3serit.com internet sitesini kuran bizler motosiklet otomobil ve bisiklet tutkunlarıyız. Ulaşımımıza tıpkı insanlar gibi 4 ayak (4 tekerlek) üzerinde başladık ve otomobil testleri gerçekleştirmeye karar verdik. Daha hızlanmak istediğimizde motosiklet ile ulaşımımıza hız kattık ve bunu yaparken ister istemez karbon salımı ile doğayı üzdük. En son bisiklet ile doğadan özür dileyerek, yeşilin içine karıştık 3 Şerit’te motosiklet, bisiklet ve otomobile dair her şey alanında uzman kişiler tarafından ele alınıyor…

Sitemiz, şu anda Togg’da görev yapan Hakan Özenen ve Habertürk Teknoloji Editörü görevini yürüten Cem Özenen tarafından 2013 yılında kuruldu.

2023 yılı itibarıyla ise eski Log Dergisi Otomotiv Editörü Ozan Öğretmenoğlu sitenin Yayın Yönetmenliği görevini üstlenmeye başladı

Ekibimize katkıda bulunan diğer isimler ise; Mehmet Pala (site tasarımı), Ali Öğüt (logo tasarımı)

Sitemiz yayın hayatına başladıktan kısa bir süre sonra Hakan ve Cem Özenen’in sunduğu, yapımcılığını ve çekimlerini 3 Medya ekibinin (Serkan Kalkavan ve Kemal Yılmaz) gerçekleştirdiği Habertürk TV’de 3 Şerit adı ile televizyon programı olarak da yayın yaptı.

Bütün bunların yanı sıra 3 Şerit Youtube kanalında Ozan Öğretmenoğlu otomobil testleri ile yayınlarımızı görsel alana da taşımayı sürdürüyor.