Biz Kimiz?

3serit.com internet sitesini kuran bizler motosiklet otomobil ve bisiklet tutkunlarıyız. Ulaşımımıza tıpkı insanlar gibi 4 ayak (4 tekerlek) üzerinde başladık ve otomobil testleri gerçekleştirmeye karar verdik. Daha hızlanmak istediğimizde motosiklet ile ulaşımımıza hız kattık ve bunu yaparken ister istemez karbon salımı ile doğayı üzdük. En son bisiklet ile doğadan özür dileyerek, yeşilin içine karıştık 3 Şerit’te motosiklet, bisiklet ve otomobile dair her şey alanında uzman kişiler tarafından ele alınıyor…

Sitemizde Habertürk Gazetesi Otomobil Editörü Hakan Özenen köşe yazarlığı yapıyor ve otomotiv ve otomobilin ekonomik yönlerine dair yazılarını paylaşıyor. Yayın Yönetmenimiz Cem Kadri Özenen ise sitemizin fikir babası olup aynı zamanda Motosiklet editörü olarak görev yapıyor. Seda Beltan Özenen sitemizde köşe yazarlığı ve bisiklet editörlüğü yapmanın yanı sıra aynı zamanda reklam çalışmalarımızı yürütüyor. Vladislav Serkan Zuev muhabirliğimizi yapıp motorsporları konusunda tüm haberler, bisiklet haberleri ve haber değeri olan her şeyi sitemizde paylaşıyor. Çağrı Özcan ise ekibimizde Otomobil Editörlüğü yapıyor. Otomobil haberleri ve testleri ile 3 Şerit ailesine katkıda bulunuyor.

Bu kalabalık ekibimize katkıda bulunan diğer isimler ise; Can Gözkan, Tunca Karcı (sosyal medya), Mehmet Pala (site tasarımı), Ali Öğüt (logo tasarımı)

Sitemiz yayın hayatına başladıktan kısa bir süre sonra Hakan ve Cem Özenen’in sunduğu, yapımcılığını ve çekimlerini 3 Medya ekibinin (Serkan Kalkavan ve Kemal Yılmaz) gerçekleştirdiği Habertürk TV’de 3 Şerit adı ile televizyon programı olarak da yayın yaptı.