3 Şerit

Decathlon şimdi de şehrin merkezinde!

Türkiye’nin önde gelen spor mağazaları arasında yer alan ve bisikletten dağcılığa kadar bir çok spora dair malzemelerin bulunabildiği Decathlon yeni şubesini şehrin göbeğine açtı!

Decathlon’un Türkiye’deki 20. Mağazası bugün Metro City’de açıldı! Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de hızla büyümeye ve spor tutkusunu yaymaya devam ediyor. Decathlon’un Türkiye’deki 20’inci, İstanbul’daki 6. mağazası Metro City’de açıldı.

1481098461_img_4080Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon’un Türkiye yatırımları hız kesmiyor. Ankara Kent Park, Ankara Mamak Anatolium AVM, Forum İstanbul, Marmara Forum Istanbul, Mall of İstanbul, Ataşehir Brandium, Buyaka, İzmir Optimum, Samsun Piazza, Adana Optimum, Mersin Palm City Carrefour, Bodrum Midtown Ortakent, Antalya Muratpaşa, Kocaeli Symbol AVM, İzmir Balçova Ege Park, Ankara Ankamall,Çorlu Trend Arena AVM , Antalya Erasta AVM ve İskenderun Prime Mall AVM’de olmak üzere Türkiye’de toplam 19 megaspor mağazası ve e-ticaret sitesi bulunan Decathlon, Türkiye’de spor tutkusunu yaymaya hızla devam ediyor. Decathlon, Türkiye’deki yirminci, İstanbul’daki altıncı mağazasını 7 Aralık’ta Metro City’de açıldı. Mağaza, 1910 metrekare alanda 50’yi aşkın spor dalından binlerce ürün sunuyor.

1481098487_1472118557_4m1a2234Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Trekkingden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir