3 Şerit

Yeni Yamaha Tricity’nin hedefi konforu zirveye çıkartmak

Toplu taşıma ve otomobiller yerine gerçekçi ve erişilebilir bir alternatif arayan sürücüler motosiklet kullanmayı tercih ediyorlar. Yamaha Tricity 155’de bu tarz kullanıcıları hedefliyor.  Kıvrak ve ekonomik Yeni Yamaha Tricity 155, şehir içinde ulaşımı daha kolay, keyifli ve ekonomik hale getirecek ve çalışan herkesin yaşam tarzını değiştirmeyi hedefliyor.

2016_YAM_MW155_EU_MVPBM1_ACT_002Yamaha, geçtiğimiz yıl Tricity ile üç-tekerlekli araçlar dünyasına giriş yaptı. Bu yenilikçi ve kolay sürülebilen Tricity, hafif yapısı ve kıvraklığı ile daha iyi denge ve özgüven hissini bir araya getirdi. Şimdi ise Urban Mobility serisini tamamlamak için tasarlanmış olan ikinci üç-tekerlekli modeli Tricity 155’i denge ve scooter benzeri çevikliği severlerle buluşturuyor. Daha güçlü bir hacim, yeniden tasarlanmış bir şasi ve geliştirilmiş gövdeye sahip yeni Tricity 155, üç-tekerlekli araçların tüm avantajlarından yararlanmak isteyenlere daha da iyi bir seçenek sunuyor.

Motosiklet deneyimi olmayan sürücüler için tasarlandı…

Toplu taşıma ve otomobil dışında çok az sürüş deneyimi olan veya hiç deneyimi olmayan yeni sürücüleri hedefleyen Tricity 155, şehir içinde işe gidip gelen sürücülerin günlük hayatında olumlu bir değişiklik yapmak için tasarlandı. Yeni Tricity 155, gelişmiş performansı ile işe giderken otoyolda veya çevreyolunda sürüş yapan şehir içi sürücüler için kusursuz bir ulaşım aracı. Yeni 155cc, 4-zamanlı motor daha yüksek hızlanma ve daha yüksek hız sunuyor. Yamaha’nın gelişmiş Değişken Valf Hareketi (VVA) sistemi de yüksek yakıt tasarrufu ile birlikte toplam motor gücünü artırıyor.

2016_YAM_MW155_EU_MNM5_ACT_001-1Yeni Tricity 155’teki geniş çaplı 13 inç arka jant, aracın yüksek hızlanma ve maksimum hız özelliklerine uyum sağlamak için kullanıldı. Bu tasarım, daha geniş 130/70 arka lastik ile birlikte çeşitli yol yüzeylerinde çok iyi yol tutuşu ve yüksek seviyede konfor sağlar. Orijinal modeline göre iyileştirilmiş büyük 7,2 litrelik yakıt deposuna ilaveten geniş sele altı saklama bölmesinde bir tam kapalı kask ve birkaç küçük eşya taşınabiliyor.

Birleşik Fren Sistemi (UBS) sarsıntısız ve yumuşak bir şekilde durabilmenizi sağlıyor ve ABS standart olarak sunuluyor.  2016 yaz sonu itibari ile satışa çıkacak Tricity 155 Cyber Blue, Oxford Grey  ve Milky White olmak üzere 3 renk alternatifine sahip…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir