3 Şerit

Michelin, BMW M4 GTS ortaklığı

Önde gelen lastik üreticilerinden Michelin, ultra yüksek performanslı lastikleriyle önemli otomobil markalarının tercihi olmaya devam ediyor. Yolda ve pistte araçlara maksimum performans sağlamak için geliştirilen MICHELIN Pilot Sport Cup 2 lastikleri, sınırlı sayıda üretilen yeni BMW M4 GTS modelini orjinal ekipman olarak donatacak.

Michelin, sınırlı sayıda üretilen yeni BMW M4 GTS’yi ultra yüksek performanslı lastiği Pilot Sport Cup 2 ile donatıyor. Üstün performans sağlamak üzere BMW’nin özel talebine göre tasarlanan MICHELIN Pilot Sport Cup 2 lastikleri, denge ve konfor bakımından yol şartlarına uyumun yanı sıra pistte hızlı tur süresi ve yüksek performans sağlıyor. Lastiğin yere temas ettiği alanı genişleterek performansı maksimum seviyeye çıkaran Michelin, hem yollarda hem de pistte sürüş keyfini yükseltiyor

Performans, güvenlik ve sürüş keyfi bir arada

BMW M4 GTS’e uygun olarak üretilen MICHELIN Pilot Sport Cup 2 lastikleri, aracın dinamik yapısını korumaya odaklanarak zorlu virajlarda dahi üstün yol tutuşu sağlıyor. Farklı kauçuk bileşimlerinin kullanıldığı Bi-Compound teknolojisi, düz yolda sürüş yaparken veya virajı alırken lastiğin zeminle aynı oranda temas etmesini sağlıyor.

Basıncı optimize eden Track Variable Contact Patch 3.0 teknolojisi gibi inovatif teknolojiler sayesinde sürücülere güvenlik ve sürüş keyfini bir arada yaşatan MICHELIN Pilot Sport Cup 2, yolda karşılaşılan sürüş koşullarına da mükemmel uyum gösteriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir