3 Şerit

Avrasya Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı için geri sayım

İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında Bisikletliler Derneğinin iş birliği ile düzenlenecek olan Avrasya Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı için geri sayım başladı.

IMG_0696TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş, tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece-İstanbul’da 14-17 Nisan 2016 tarihleri arasında Bisikletliler Derneğinin iş birliği ile düzenlenecek olan katılımcıların çeşitli aktivitelerle yer alacağı Fuarda dağ bisikletleri, yarış bisikletleri, şehir bisikletleri, çocuk bisikletleri, moda ve giyim, cyclo – cross bisikletleri, elektrikli bisikletler, fitness bisikletleri – segway, spor bisikletleri – kargo bisikletleri – özel amaçlı bisikletler – yedek parçalar, aksesuarlar ve ürünleri tek çatı altında sergilenecek.

Tam anlamıyla bisiklet fuarı

Sektörün önde gelen firmalarının yeni modellerini ve yeniliklerini sergileyecekleri fuarda ayrıca birçok bisiklet kulübü ve derneği yer alacak.Şubat ayında gerçekleşen ve motosiklet firmalarının öne çıktığı Eurasia Moto Bike Expo fuarında bisiklet stantları biraz gölgede kalmıştı.Dolayısıyla bu fuar tam anlamıyla bisiklet sevenlerin isteğini karşılayacak gibi görünüyor.

IMG_0722Bisiklet sektöründeki tüm teknolojik yeniliklerin ve gelişmelerin aynı çatı altında sergileneceği fuar, bisiklet sektörü ekonomisi açısından büyük bir önem taşıyor. Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı kapsamında Dış Ticaret Müsteşarlığı aracılığı ile Fuarı ziyaret edecek özel alım gruplarının yanı sıra Balkanlar, Orta Asya Cumhuriyetleri ve Avrupa’dan ve yurt içinden on binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapacak.

14-16 Nisan 2016 tarihleri arasında 10:00-19:00 saatleri arasında, 17 Nisan günü ise saat 18:00’e kadar ziyarete açık olacak Fuarla ilgili daha ayrıntılı bilgi edinmek isteyenler www.avrasyabisikletfuari.com adresini ziyaret edebilir.

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir