3 Şerit

Otomobil tutkunlarının hayalleri “Good Project” ile gerçekleşecek

Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Michelin tarafından üretilen BFGoodrich®, “Good Project” projesi ile yeni internet sitesi açılışını gerçekleştiriyor. Türkiye’nin de dahil olduğu Good Project projesi kapsamında, bugüne dek mali imkânsızlıklar nedeniyle hayallerini gerçekleştirememiş otomobil tutkunlarının projelerini finanse edecek.

Lastik üreticisi Michelin tarafından üretilen BFGoodrich® lastiklerinin yeni internet sitesi 3 Mart 2016 tarihinde yayına girdi. BFGoodrich® bu vesileyle “Good Project” projesini gerçekleştirmek isteyen otomobil sevdalılarının hayallerini hayata geçiriyor.

Good Project’e Türk otomobil sevdalıları da katılabiliyor

2016 yılı boyunca bütün Avrupa’da gerçekleştirilecek elemeler ile çöl rallisine katılmak, eski bir otomobil yenilemek gibi hayallerini hayata geçirmek isteyen 10 projeye donanım, lojistik ve finansman desteği sağlanacak. Türkiye’den de projeye katılmak mümkün.

Adaylar internet sitesinden başvurabilecek

Elemelere katılmak isteyen adaylar, 3 Mart tarihinden itibaren www.bfgoodrich.com/goodproject internet sitesi üzerinden adaylık başvurusunda bulunabiliyor. BFGoodrich uzmanlarından oluşan jüri, 2016 yılsonuna kadar 10 projeyi destekleyecek.

Seçilen adaylar BFGoodrich® markasının elçileri olacak ve projelerinin hayata geçirilişine ilişkin her bir aşamaya ait yazıları, filmleri ve fotoğrafları markanın Facebook sayfası www.facebook.com/BFGoodrichEurope ve internet sitesi üzerinden paylaşacaklar.Maceracıların bu projeler sonucunda ortaya çıkacak olan hikayeler de internet sayfasından da yayınlanacak.

Ancak adayların projeleriyle başvurmadan önce aşağıdaki kriterlere uygun olup olmadıklarını kontrol etmeleri gerekiyor.

  • İyi derecede İngilizce konuşmak: BFGoodrich®’in araç lastikleri gamına ilişkin bilgileri ve Avrupa çapındaki “tutkunların” maceralarını paylaştığı Facebook sayfası 1457597571_BFGoodrich_Good_Project2ve İnternet sitesi yalnızca İngilizce hazırlanıyor.
  • Markanın değerlerine uygun hareket etmek ve bu değerleri paylaşmak: Keyif, yardımseverlik, mücadeleyi ve çaba göstermeyi sevmek, kendini aşmak, tutku ve maceracı bir ruha sahip olmak
  • Bu zengin tecrübeleri olabildiğince geniş bir kitleyle paylaşabilmek için en az 500 takipçisi olan bir Facebook sayfasıyla, sosyal ağlar üzerinde aktif olmak ve takip edilmek
  • Yalnızca BFGoodrich® lastikleri ile donatılmış olmak!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir