3 Şerit

Ferco Motor Eurasia Moto Bike Furında 2016 Modellerini Tanıttı

Avrupa’nın önde gelen motosiklet üreticisi Piaggio Group’un Türkiye distribütörü Ferco Motor; bünyesinde bulundurduğu Vespa, Moto Guzzi, Aprilia ve Piaggio markalarının yeni modellerini, motosiklet dünyasının buluşma noktası niteliğini taşıyan Eurasia Motor Bike Fuarı 2016’da motosiklet tutkunlarıyla buluşturdu.

Piaggio Group’un Türkiye distribütörü Ferco Motor yeni modellerini  İstanbul Fuar Merkezi’nde 25-28 Şubat tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayan  Eurasia Moto Bike Expo 2016- Uluslararası Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarında motosiklet tutkunlarının beğenisine sundu.

1456400212_Ferco_Motor___Aprilia

Fuarın açılış günü sektörü değerlendiren ve markanın geleceğe dair hedeflerini aktaran Ferco Motor Genel Müdürü Sahir İkbal “Ferco Motor olarak 2016 senesine motosiklet tutkunlarının farklı ihtiyaçlarına uygun modeller sunarak başlamanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Her sene lansmanını yaptığımız farklı modellerle ürün gamımızı genişletiyoruz. Bünyemizde bulunan tüm markalarımızın en güncel modellerini Türkiye çapındaki bütün satış noktalarımızda sunuyoruz. Bu seneki büyüme planlarımızı Cafe Racer akımının en çarpıcı temsilcisi ve yeni lanse edilen V9 modeliyle dikkatleri üzerine çeken Moto Guzzi ile birlikte, hem yarış hem seyahat tarafında farklı modeller sunan Aprilia markaları üzerine kurguluyoruz. Aynı zamanda Vespa ve Piaggio ile scooter piyasasında artan ivmeyle büyümeye devam edeceğiz. Vespa’nın 70. senesine özel olarak tanıttığı rengin bu sene büyük ilgi görmesini, ayrıca Piaggio’nun ürün gamına yeni katılan Medley’in yüksek tekerli scooter segmentinde ciddi oranda ses getirmesini bekliyoruz. Bu seneki diğer yeniliğimiz; tasarım ve teknolojiyi mükemmel bir şekilde bir araya getiren Wi-Bike’ı bisiklet kullanıcılarıyla tanıştırmanın sevincini yaşıyoruz.” dedi.1456400568_Moto_Guzzi_V9_Bobber_6

 Cafe Racer akımının en farklı temsilcisi Moto Guzzi V9, yüksek tekerlek segmentinde dikkat çekecek olan Piaggio Medley ve Vespa’nın 70. yılına özel olarak üretilen Vespa Settantesimo bahar aylarında Ferco Motor ayrıcalıklarıyla Türk motosiklet kullanıcılarıyla buluşacak.

1456400258_Ferco_Motor__Piaggio_W___Bike Ferco Motor, bünyesinde bulundurduğu Piaggio, Vespa, Aprilia ve Moto Guzzi markalarının yeni sezon modellerini sergilediği, yoğun ilgi gören fuarda yeni Piaggio Liberty ve Piaggio Wi-Bike ilk kez iki teker tutkunlarıyla buluştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir