3 Şerit

TomTom’dan motosikletler için RIDER 410

TomTom, motosikletler için yeni taşınabilir navigasyon cihazı Rider 410’u tanıttı. Yeni model, Avrupa’nın en ilgi çekici ve heyecanlı 100 rotasını önceden yüklenmiş olarak sunuyor. Sürücüler rotayı rüzgar veya yüksekliğe göre de seçebiliyor

TomTom motosikletler için taşınabilir navigasyon cihazı olan TomTom RIDER 410’ı tanıttı. Bu tanıtım, TomTom’un ilk RIDER’ının 10. yıldönümü olarak duyuruldu. RIDER 410 Great Rides Edition, Gerçek Zamanlı Dünya Haritaları ile ve Avrupa’nın en ilgi çeken rotaları önceden yüklenmiş olarak ve Avrupa’nın en büyük rota tedarikçilerinden Tourenfahrer tarafından önceden test edilmiş olarak sunuluyor.

Şubat 2015’te çıkan ve başarısı TomTom RIDER 400 üzerine inşa edilen TomTom RIDER 410, Gerçek Zamanlı Dünya Haritaları, TomTom MyDrive rota planlama ve gidiş geliş planlaması gibi yeni özellikler ile sunuluyor.

Corinne Vigreux

TomTom Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Corinne Vigreux

TomTom Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü  Corinne Vigreux konuyla ilgili şunları söyledi: “Motosiklet sürücüleri için 10 yıldır navigasyon cihazları oluşturmanın ardından özel bir versiyon olan TomTom RIDER’ı tanıtmak çok heyecan verici. MyDrive üzerinden rota planlaması, Bluetooth dosya paylaşımı ve hands-free görüşme gibi motosiklet sürücülerinin talep ettiği yeni özelliklerin yanı sıra aynı zamanda önceden yüklenmiş, Avrupa’nın en heyecan verici 100 rotasını sunuyoruz. TomTom RIDER 410 yolda yaşam için sıfırdan dizayn edilmiştir. Tüm TomTom ürünleri gibi, basit ve sade kullanıcı deneyimi sağlayan yenilikçi ve kullanımı kolay arayüzü üzerine odaklandık. Yapmanız gereken tek şey ne kadar heyecanlı bir sürüş yapmak istediğinize karar vermek.”

tomtom2Sürücü rüzgarı bile seçebiliyor

Motosikletçiler yolun ne kadar heyecanlı olmasına karar vererek en heyecan verici dolambaçlı yolları bulabilmesi ve sıkıcı düz yollardan uzak durabilmesi. Cihaz üzerinde adrenalin dolu bir sürüşü garantileyen üç düzeyde rüzgar ve yükseklik seçilebiliyor. Ayrıca Gidiş-Dönüş Planlama, kullanıcılara gitmek istedikleri alana basitçe dokunarak yeni rotaları keşfetmelerini sağlıyor.

Bilgisayardan rota planlama

TomTom RIDER 410, TomTom MyDrive kullanmadan önce mükemmel bir gezi planı ayarlamak için önemli bir fırsat. Kullanıcılar bu konuda bilgisi olan sürücülerden ilham alabilir ve MyDrive yoluyla RIDER cihazlarına yüklemeden önce kendi PC’lerinde heyecan dolu kendi rotalarını yaratabilirler.

Su geçirmez dokunmatik ekran

Virajlardan önce görüşü sağlayabilmek için cihazı kolayca döndürebilme imkanı veriyor. Sürücüler cihaz üzerinden aramaları kabul edebilir ve Bluetooth kask ses sistemi ile talimatları sağlayarak gözlerini yolda tutabilirler. TomTom RIDER 410’da aynı zamanda Ömür Boyu TomTom Trafik ve Ömür Boyu Hız Kameraları ve eldiven dostu, dokunuşlara anında cevap veren su geçirmez ekran hiçbir ekstra ücret olmadan sunuluyor.

Yeni TomTom RIDER 410, Türkiye’de 2016 yılı içinde satışa sunulacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir