3 Şerit

Harley-Davidson’un yeni modelleri göz dolduruyor!

 

Tarz denince akla gelen ilk motosiklet ve motosiklet aksesuarları markalarından olan Harley-Davidson, Dark Custom tarzını yansıtan yeni Low Rider S ve koyu renkli kaplamalarla detaylandırılan yeni CVO Pro Street Breakout modelleri ile motosiklet tutkunlarının çıtasını bir kez daha kendisine çekiyor.

Dünyanın efsanevi motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson,  Dark Custom tarzının ve yüksek performansın kombinasyonu yeni Low Rider S ve CVO ürün yelpazesindeki tek cruiser olan CVO Pro Street Breakout ile motosiklet tutkunlarına unutulmayacak bir sürüş deneyimi sunuyor.

MY16.5 Campaign Shoot

Harley-Davidson Low Rider S ile cruiser performansı zirvede sunmayı hedefliyor

Anında hız ve sıkı yol tutuşu sağlayan, en sade özelliklerine indirgenmiş yeni Low Rider S modeli ile Harley-Davidson, motosiklet tutkunlarını tam anlamıyla yola bağlıyor. Factory-custom motosikletin sınırlarını zorlayan, yeni nesil performans ve blacked-out tarzını sunan Low Rider S, tarzı ile maksimum agresif performans sunmak üzere tasarlanmış olan Fat Boy S ve Softail Slim S modellerinin arasına katılıyor. Efsane modelin diğer özellikleri ile şöyle sıralanıyor:

Low Rider S,Harley-Davidson’ın en yüksek fabrika çıkışı silindir hacmine sahip motoru olan Screamin’ Eagle Twin Cam 110 ile  yüksek performans sunarken, motosiklete ayrı bir hava katan özel hız ekranında motosiklet tutkunlarına yolu izleme keyfi sunuyor. Geliştirilmiş süspansiyon ve frenler motosikletin performans paketini tamamlıyor. Low Rider S yalnızca sac metal üzerine Vivid Black renkte motosiklet tutkunlarıyla buluşuyor.

Web Shoot; Web Photography; Web

Yeni koyu tasarımıyla Harley – Davidson  CVO Pro Street Breakout!

Harley-Davidson koyu renkli kaplamalarla detaylandırılan,sınırlı sayıda üretilen  ve CVO serisindeki tek cruiser olan yeni 2016 CVO  Pro Street Breakout modeli ile  factory-custom tarzının kitabını yeniden yazıyor.  CVO motosikletlerin yeni bir boyutunu temsil eden Pro Street Breakout, yollardan esinlenerek motosiklet tutkunlarının yaşam tarzını yansıtıyor. Harley-Davidson Orijinal Motor Aksesuarları ile birlikte, birinci sınıf bileşenler, özel boya işlemleri ve yüzey kaplamaları kullanılarak custom hale getirilen  CVO Pro Street Breakout, koyu renkli tasarımı ile dikkat çekiyor.

Model Year 2014, MY14, Model Year 14, 2014, FLS, Slim, Slimfast, Softail

ProStreet Breakout

Drag-race odaklı CVO Pro Street, yüksek performansı, safkan Amerikan yol makinelerinin uzun muscle görünümüyle bir araya getiriyor. “Duman Rengi Saten Krom” ve “Yanık Krom” detayı ile motosiklet tutkunlarının beğenisine sunulan CVO Pro Street Breakout modern ve çağdaş bir görünüm sunuyor.

CVO Pro Street Breakout’un performansı, en güçlü Harley-Davidson üretimi hava soğutmalı motor olarak bilinen Screamin’ Eagle Twin Cam 110B ile sınırları zorluyor.

Yolların kuralını yeniden yazacak olan bu iki model,  Iron 883 ve Forty-Eight Sportster modellerini içeren 2016 serisine dahil olacak. Road Glide Ultra da son zamanlarda Touring serisine dahil olurken, Road King  de yeniden Avrupa’da yollara çıktı. Tamamen yenilenmiş Heritage Softail Classic ve  Fat Boy S ve Softail Slim S‘i de içeren ve yeni S Series serisi de aynı şekilde motosiklet tutkunlarının beğenisine sunuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir