3 Şerit

Harley-Davidson’ın 2016 Dark Custom Modelleri Türkiye’de Tanıtıldı!

Motosiklet severlerin asi ruhunu yansıtan motosiklet ve motosiklet aksesuarları markası Harley-Davidson, İstanbul bayilerinde gerçekleştirdiği Open House Türkiye etkinliği ile motosiklet tutkunlarını Harley ruhunu taşıyan yeni modelleriyle tanıştırdı.

Etkinlikte motosikletseverler Harley-Davidson’ın tarihinin en güçlü cruiser serisi olan Dark Custom modellerine eklenen ve bu harekete öncülük eden Iron 883 ve Forty-Eight gibi pek çok yeni modeli de ilk kez inceleme fırsatı buldu.

1449736283_MY16_SOFTAILHERITAGECLASSICHarley-Davidson, İstanbul bayilerinde düzenlediği Open House etkinliği ile İstanbul’daki Harley severlere 2016’ın yeni favorilerini tanıttı. Open House ile geniş performans aralığı ve seri boyunca yapılan stil iyileştirmeleri ile 2016 model serisinin öne çıkan üyeleri ilk kez kullanıcılarla buluştu.

1449736259_MY16_IRON883

Iron 883 agresif tasarımı ile dikkat çekiyor

Iron 883 ve Forty-Eight Modelleri ile Dark Custom Ruhu

Yeni Iron 883 ve Forty-Eight modelleri, modern tasarım ve yeni süspansiyonlar ile güncellenen Dark Custom önderliğini ortaya koyuyor.  Geçmişteki ve şimdiki garaj yapımı bobber’lardan ilham alan yeni Iron 883 modeli işlenmemiş ve ham ayrıntıları ile gösterişsiz sokak performansını hatırlatıyor. Yeni Forty-Eight cüretkar duruşunu büyük ön tekerlek, yeni mag tekerlekler ve yeni 49mm’lik çatallar ile devasa uçtan alıyor; ayrıca ayarlanabilir arka süspansiyon ve koltuktan da faydalanıyor.

Fat Boy S ve Softail Slim S  ile En Güçlü Cruiser Serisi

Harley-Davidson tarihindeki en güçlü cruiser serisi ile fark yaratıyor.  Screamin’ Eagle Twin Cam 110 motorların güç verdiği yeni Fat Boy S ve Softail Slim S cruiser’lar bir zamanlar Custom Vehicle Operations (CVO) modellerine ayrılmış olan güç ve performansı sunuyor. Harley-Davidson, bütün 2016 Softail modelleri için High Output Twin Cam 103 motoru standart hale getirerek daha fazla sürücüye Project RUSHMORE performansı sunuyor.

2016 Softail Slim S. Softail. INTERNATIONAL ONLY

2016 Softail Slim S. Softail

Gelişmiş stil ve  touring ergonomisi  ile Road Glide Ultra

Project RUSHMORE’un touring devrimi, Road Glide® Ultra motosikletlerinin dönüşü ile daha da büyüyor. Harley-Davidson, Road Glide Ultra motoru sürücü ve yolcu için geliştirilmiş stiliyle, muhteşem aerodinamik özellikleri ve optimize edilmiş touring ergonomisini bir araya getiriyor.

Harley- Davidson tarihinde bir ilk: Softail Seyir Kumandası

Tarihinde ilk defa Harley-Davidson Softail modellerinde elektronik seyir kumandası mevcut. Harley-Davidson elektronik seyir kumandası 2016 Heritage Softail Classic, Softail Deluxe, Fat Boy S ve Softail Slim S modellerinde standart ekipman ve bütün diğer 2016 Softail modelleri için de aksesuar olarak mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir