3 Şerit

Mazda KOERU, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda görücüye çıkıyor

Mazda, bugün 66. Uluslararası Frankfurt Otomobil Fuarı’nda (IAA) KOERU modelini görücüye çıkarırken ödüllü KODO, Hareketin Ruhu tasarım temasına büyük oranda cesaret katıyor.  Dünya prömiyerini yapacak olan yeni crossover SUV konseptinin, hızlı büyüme kaydeden ve başa baş mücadelenin yaşandığı SUV segmentine yeni bir değer katması bekleniyor.

mazda_koeru_11-v2

 

Alçak kabin ve 21 inç tekerlekler üzerindeki gösterişli genişliği, hem içte hem dışta premium düzey ince işçilikle bir bütün oluşturuyor. Geliştirilmiş KODO formları, mükemmel aerodinamiğin yanında yüksek hız stabilitesi sunarken Mazda’nın SKYACTIV Teknolojisi, a etkili sürücü odaklı güç aktarım organları ve süspansiyonun yanında yol tutuşu ve güvenliği iyileştiren ustalıkla oluşturulmuş sağlam gövde ve şasiden meydana geliyor.

mazda_koeru_15-v2

Mazda’nın IAA standında aynı zamanda, özel olarak geliştirilmiş aksesuarlarla tamamlanan Yeni Mazda MX-5 roadster da sergilenecek.  Bu aksesuarlar arasında, sağlam ve ultra hafif karbon yapı içindeki bagaj kapağına monte edilmiş uzay çağını hatırlatan bagaj taşıyıcı ve asimetrik elmas kesim görüntülü eşsiz 17 inç alaşım jantlar özellikle dikkat çekiyor.

Japon otomobil üreticisinin yeni nesil modelleri bununla sınırlı değil. Haziran ayında Avrupa’da görücüye çıkan beri B-SUV segmentinin yepyeni üyesi Mazda CX-3 de fuarda sergilenecek modeller arasında.

030615maz

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir